tabletid 15.02.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

tere mul on selline kysimus kas on ka mingid tabletid mis aitavad keha kaalu v2hendada palun aidake

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Ravimid, mis koos tasakaalustatud dieediga aitaksid kaalu kontrolli alla saada on olemas, kuid ainuüksi neile loota ei saa. Selleks on omad kindlad näidustused, kuidas ja kellele neid tablette välja kirjutada ning esmatähtis on ikkagi see, et koos raviga muudab inimene enda seniseid harjumusi. Imeravimeid, mis meid pingutustete saledaks muudaks, pole. Kui vajate nõu, olete alati oodatud konsultatsioonile.
Heade soovidega, Kristel Ehala-Aleksejev