Nakatumine?ei tea millesse küll? 16.08.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Nakatusin ilmselt mingisugusesse suguhaigusesse-sümtomid on alljärgnevad.
-Peiteaeg oli ilmselt kuskil 6-8 nädalat.
-urineerimine ei ole valulik, kuid on vaevaline (tilgub kaua)
-väikesed ümara peaga mädapaised jäsemetel(tekivad valusa nagu nõela
torkega)
-kõht on pidevalt kas pool lahti või täitsa lahti,sellest ka ilmselt sügelus päraka
piirkonnas
-naha all tekivad vahest punakad sõõrid
-põlve- ja küünarliigesed vahest valulikud

Süüfilise ja AIDS-i testi tegin-vastus negatiivne.Ei tea mis teha?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Võimalik et Teie poole kirjeldatud sümptomid pole üldse tingitud sugulisel teel levivast infektsioonist.