Kondüloomid e. suguelundite näsad 04.05.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Kas on olemas ravi kondüloomide vastu?? Olen uurinud internetist ja siiani selgub, et ravi puudub. Kas on voimalik viirusest vabaneda? Kui suur on nakatumise oht hetkel kui viirus on peite faasis?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Teravate kondüloomide raviks on väga palju erinavaid ja väga efektiivseid ravimeetodeid. Soovitaksin pöörduda vastava eriala arsti poole, kes aitaks valida teie jaoks parima. Interneti vahendusel pole ju niikuinii võimalik kasutada näiteks ei laserravi ega ordineerida retsepti.