GONORRÖA 10.04.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Kaua on tripperil peiteaeg? Kas on ka võimalik, et see ei löögi välja? Asi selles, et mul ühel kaaslasel avastati GONORRÖA kellega olen ka mina vahekorras olnud aga see juhtus viimati jaanuari kuus. Kas on võimalik, et ka mul võib nüüd GONORRÖA olla kuigi mingeid probleeme pole esinenud??Mida teha??

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Antud olukorras on mitmeid võimalusi:
- nakkust ei toimunud (mitte iga vahekorraga mõnd suguhaigust põdeva isikuga ei pruugi kaasneda nakatumist)
-esineb gonorröa asümptomaatiline vorm
Kindlasti tuleks teha vastavad uuringud gonorröa esinemise suhtes ja mitte jääda ootama aega kui on tekkinud tüsistused.