tripper 21.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kas on võimalik, et minul on nakkus ja mu mehel seda pole? Käisin arsti juures ja leiti bakter.Kuna mul mingeid kaebusi ei ole, siis ei teadnudki sellest midagi.Mu mehel ka kaebused puuduvad. Kas on võimalik määrata, mis ajast ma nakatunud olen?
Suured tänud!

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Ka Teie mehel võib gonorröa kulgeda asümptomaatiliselt, mistõttu kaebuste puudumine ei tähenda veel seda, et ta pole nakatunud.
Kahjuks puuduvad võimalused määrata kuna nakkus on saadud. Analüüsid võimaldavad määrata kas nakkus (gonorröa) esineb või mitte. Kuna infektsioon on saadud, seda analüüsid kahjuks hinnata ei võimalda.