ureoplasma positiivne??? 23.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tahaksin väga teada kas selline haigus levib ainult sugilisel teel ja kas vastab tõele müüt,et kui haigus pidevalt püsib(vahepeal ei ole nähtusid ja ravimid on võetud) võib jääda lastetuks või esineb komplikatsioone rasestumisega???Ka seda üldse annab välja ravida...

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Ureaplasma urealyticum võib olla ka organismi normofloora osa, mida üldse ravida ei tule.