kordusoperatsioon 14.05.02 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kui teie juures läbitud operatsiooni tulemusel jäi silmade nägemisse väike erinevus (-0,25), siis kas on võimalik või mõtekas "halvemal" silmal lõikust korrata? Enne olid mõlemad silmad -3,0. Tänan ette vastuse eest!

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kordusoperatsioon on võimalik, kui on esmasest möödunud nii umbes aasta. Kordusoperatsiooni mõtekus nii väikse jääkmiinuse puhul ja ainult ühel silmal on suhteline. Võimalik see igal juhul on. Ise otsustad.