silmas kriibib 06.01.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Misasi võib silmas kriipida mitu päeva?
Kannan läätsi ja juba mõni päev tagasi tundsin, et ühes silmas kriibib...nagu oleks liiv või mingi puru sulmas...silmamuna ülevalpool nagu..... Võtsin läätse ära, aga ikka. Kui silma paigal hoian, ei kriibi, aga kui pilgutan või silma liigutan, on jälle tunda.... Silmad kinni ka ei ole midagi tunda.....

Mis see on ja kuidas ära saada????

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Teie puhul võib olla tegemist läätse ärritusega. Ei soovita teil kanda kontaktläätsi 14 päeva. Ostke apteegist silmatilka Sulfametizol ja tilgutage 4 korda päevas silma. Juhul kui kraapimine päevaga ei taandu pöörduge silmaarsti vastuvõtule.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta