valu silmades 28.06.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

probleemiks on valutavad silmad. valu on mõlemas silmas ja suht tugev, et tahaks näpudega silmade peale vajutada, et seda ei tunneks. selline tunne et silmad vajuvad nagu kinni (või tuleb see lihtsalt valust, et tahaks silmi kinni panna) ja siis kui nö püüad silmi hästi lahti teha, siis on ka suht valus. töötan arvuti taga, aga püüan nüüd pausi pidada jne, aga nüüd on see valu silmades ka vahel hommikuti või nädalvahetusel kui arvutiga üldse kokku ei puutu. tilgutan tears naturale tilku, siis läheb valu ära, aga miski aja pärast tuleb taas tagasi. olen ka prillikandja (-0,6 ja -0,7). vahepeal kandsin kahtesid prille, ühed on päiksekaitsega, kuid nüüd olen kandnud ühtesid ja ikka valutavad.

Tänades,

Eha

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Soovitan näidata silmi silmaarstile, kes teeb vajalikud uuringud ja määrab ravi.
Kas üldtervis on korras, kuidas kilpnääre töötab ?