nägemine 27.10.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

TERE.MINU 5 AASTASEL TÜTREL ON SILMANÄGEMINE UMBES -0,6 JA ARST MÄÄRAS TALLE PRILLID +0,75.KAS MA SAAN ASJAST VALESTI ARU ,ET KUI LAPS KAUGELE VÄGA HÄSTI EI NÄE ,KAS SIIS TALLE PEAB TÕESTI MÄÄRAMA PRILLID PLUSSIGA AGA MITTE MIINUSEGA.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Prillid tulevad ikka selle järgi, mis silmal viga, tema on kaugnägelik kes ei näe hästi ka kaugele.