Imelik tunne silmades. 10.03.01 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

olen 28 aastane naisterahvas,mul on mure oma silmade parast,nimelt on silmades tihtilugu selline kibe ja kare tunne,eriti hommikuti parast arkamist..Kannan vahest televiisori vaatamiseks ka prille,iga ohtu pesen meigi maha,magan piisavalt.Arvutiga oma silmi pole ka ule pingutanud.Millest selline probleem tuleb?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Hommikune karedus ja kibe tunne esineb kuiva silma korral, aga võib see olla ka mõne kergema laugude põletiku korral. Silmaarsti vastuvõtul võiks selline põhjus selguda ja siis on ka võimalik ravi korraldada.