Punn peenise peal 02.01.24 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Nädal aega tagasi hakkas arenema välja imelik punn, mis algul ei seganud ega valutanud, kuid viimase 2päeva jooksul on pildil nähtud punn hakanud segama seksuaalelu ja põhjustab valulikkust, millega võib tegu olla ja kas ma peaksin arsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Pilt meenutab furunkul ehk mädavill aga ilma (ilma palpatsioonita) raske täpsemalt vastata. Tulge meestekliinikusse noorte nõustamise vastuvõttu! Saatekirja ei ole vaja! Vaatame üle ja küsimus saab lahendatud!