erketsiooni häire 20.02.22 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen üle 2,5 aasta olnud lesk, nüüd tekkis uus suhe ja erketsiooni häired uue prtneriga olid minu jaoks suureks üllatuseks. Kui esimese ebaõnnestumise kohta võiks oletada, et selle põhjuseks võiks olla väsimus, liigne erutus, siis järgmised sooritused viisid minu mõtteni, et peaks pöörduma selle ala spetsialisti poole. Olen lugenud, et ravimid nagu Viagra ja veel paar teist ravimit võiksid aidata selles olukorrast välja. Kuidas saaks seda kindlaks teha, et eelpoolmainitud ravimi toime aitab mind antud olukorrast välja. Kes saab mulle seda retseptiravimit välja kirjutada.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

See on tavaolukord, kui pärast pikka seksuaalse tegevuse pausi tekivad erektsiooniprobleemid. Tundub, et keha unustab selle protsessi. Pigem see on psühholoogiline probleem. On ravimeid, mis toimivad nagu autos starter, pannes mehhanismi tööle. Retseptiravimid. Võite tulla meie kliinikusse vastuvõtule ja konsultatsioonile; selle käigus kirjutakse välja retseptid. Perearst saab ka retsepte välja kirjutada.