Kuidas oleks võimalik peenist suurendada? 07.11.21 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, selline probleem et vahekordades on peenis liiga kõva ja tekitab valu ning sellega on raske toimetada.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kohe tekkib küsimus kas penis on tervikuna (täis) kõva ja valulik, või olemas konkreetne koht (punkt) mis valutab, kas ta jääb sirgeks kõvas seisundis või läheb viltu? Kaas nii on olnud kogu aega või ilmus viimasel ajal? Neti kaudu raske täpsemalt vastata, soovitan ikka pöörduda meeste arsti vastuvõtule siis on võimalik täpsemalt uurida selle muret ja leida lahendusi. Esmase abiks võib kasutada külma vee duši suguti pealt enne vahekorda- Peenist suurendamise kohta kahjuks tänapäevane meditsiin ei oska pakkuda efektiivsed vahendid. See mida reklaamitakse netis eriti ei toimi (kreemid, tabletid, pulbrid jne)