Suguti pikkus 30.01.24 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere Hr Vladimir , mure siis selline ..olen aastaid kannatanud väikse nii öelda peenise käes , ise olen aga 36 aastane noormees , ilmselt pole siin ka midagi teha ühtegi ravimit selle kohta ka pole , kui siis operatsioon , aga kes ikka tahaks minna, nii öelda ehtima ennast võõraste sulgedega :). Ja raske nii leida enda kõrvale kedagi armsat naisterahvast ,kui endal pöialpoiss taskus, alati jäetakse maha ja naerdakse välja :( , samas olen ka veel süütu , kuigi tahaks ometi ka proovida seda imelist tunnet juba , aga keegi ei võta omaks , mida teha pikkusega ja kuidas saaks lahendada seda olukorda Lp teie vastu Hr doktor , ma ei oska lahendust leida enam

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! See on korduma kippuv küsimus – kas peenist on võimalik pikendada? Ma suhtun sellesse teemasse negatiivselt, sest ma pole näinud häid tulemusi! Internetis pakutavad pillid ja salvid ei tööta 100%. Varem kasutati peenise venitamiseks vaakumpumpasid ja seadmeid – kuid needki osutusid ebaefektiivseks. Mõned kliinikud pakuvad küll kirurgilisi ravimeetodeid - peenise paari sentimeetri võrra ettepoole lükkamist või erinevate pikendusrõngaste paigaldamist peenise kehasse , kuid tulemus on väga tagasihoidlik ega ole garanteeritud. Vähemalt minu patsientide hulgas pole ühtegi, kes oleks rahul. Seetõttu ei soovita ma variante otsida!