seksiisu 26.03.14 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere
mul selline probleem peale sexi ei taha nagu naist üldse mitmeid päevi lähedale , tema tahab ja arvab , et mul armuke
samas kui lähen jooma 3-4 päeva siis põen 2-3 päeva ja siis 2 nädalat on nii et tahaks päevas 3 korda vähemalt ja peale kahte nädalat jälle kustun
kuhu peaks pöörduma või mis tegema ?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Soovitan pöörduda meestearsti juurde konsultatsioonile, teostame hormonaalsed uuringud, kontrollime tervise seisund. Teie mured nähtavasti seotud just alkoholi tarbimisega! Selle pärast kindlasti lõpetage joomine kuna hiljem võib juhtuda nii et tahtmine üldse kustub maha ja suguti enam ei kõvastu üldse!