Не могу дос 12.08.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Здравствуйте!

Мне 23 года. Постоянные отношения длятся уже 1.5 года, до этого тоже был сексуальный опыт. На протяжении всей половой жизни не испытывала вагинального оргазма, хотя при мастурбации получается.

Подскажите, что можно предпринять, куда обратиться?
Спасибо!

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Orgasmi saamine on õpitav. Palju sõltub ka usalduslikust suhtest partneriga. Kui olete võimeline masturbatsiooni abil orgasmi saama, siis usaldusliku suhte puhul partneriga on aja jooksul võimalik õppida ka rahuldust saama teistsugusel moel. Soovitan pöörduda Tallinna Seksuaaltervise Kliinikusse.
Tervitades L. Haldre