Erektsiooni häire 25.03.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Käisin umbes kuu aega tagasi teie juures vastuvõtul, kus probleemiks oli eesnääre. Tehti mitu uuringut ja kirjutati välja 2 ravimit: Ciprinol ja Xatral. Kui enne esines erektsiooni häireid vahel harva, siis nüüd on asi täiesti käest ära. Enam ei toimi sugugi: proovib, aga ei tõuse niipalju et toimetada . Kas see võib olla tingitud ravimitest ning on mööduv ravikuuri lõppedes või on kindlam, et aeg teie juurde kinni panna?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Tavaliselt ravikuuriga see ei ole tingitud. Ma arvan et võtke kõik ravimeid korralik lõpuni ja siis tulge konsultatsioonile. Soovin edu Vladimir Vihljajev