orgasm ja sellega kaasnev 16.10.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere.
Selline mure,et viimasel ajal mehega sekside ja saades orgasmi,kaasneb ka sellega suht tugev vedeliku eritumine ja seda päris ohtralt.Mis see võib küll olla ja kas on see ravitav või saab seda kuidagi ära hoida?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Tõenäoliselt on tegemist füsioloogilise reaktsiooniga, mis kaasneb paljudel naistel orgasmi saamisega. Igaks juhuks võiksite aga täpsemalt siiski rääkida oma günekoloogiga.
L.Haldre