probleem 20.09.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere.
Alustan sellest, et ma ei teagi kas pean sellega teie poole pöörduma, et te oskate aidata või naha-jasuguhaiguste arsti poole.
Asi nimelt selles, et naha all(peenis ja munandid) on sihukesed imelikud valkjad punnid nagu, need pole päris punnid aga sihukesed imelikud värgid. Kas need peavadki seal olema,et normaalne või mingi haigus mul küljes.
Teine asi et peenise pea selle rõnga või võru(vabandust ma ei tea kuidas seda kutsutakse) selle all küljes on samamoodi mingid väikesed valged täpid või punnikesed.

Loodan, et saite aru ja oskate aidata, et kas asi ongi normaalne või mingi jama mul küljes.

aitähh

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Arvata võib et Teil on tõiesi ei ole probleeme, aga olemas normivariatsioon - nn. pärlinäärmed. See on tegelikult tihti esineb, lihtsalt mehed (mõnikord isegi meedikud) arvavad et see on mingi suguhaigus. Parem muidugi, kui Teie ikka leiate võimalus ja pöördute meie juurde konsultatsiooniks. Tasub kontrollida, mis neid moodustid ennast kujutavad. Soovin edu Vladimir Vihljajev