noku 02.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mis paneb noku kasvama. Kusagilt kuulsin et sperma kadu vähendab noku kasvamise kas see on tõsi?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tervise eluviis ja spordi tegevus, kuna mõlemad tunduval tparanevad verevarustuse. Sperma kadu kindlasti ei ole seotud peenise kasvamisega. Alkohool, suitsetamine ja narkoained võivad mõjutada ja kahjustada kasvuprotsessile. Vladimir