hügieen ja erutus 02.05.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere
olen 17aastane neiu ja mure valgevoolusega,ei tea kas oskategi aidata! Nimelt valgevoolus kuidagi tükistub häbememokkade vahel ja see tekitab minus vastikust ja mustuse tunnet,olen enda suhtes väga korralik,käin hommikuti ja õhtuti pesemas...vahel isegi lõunal aga see ei aita.Enne seksi tahan alati pesema minna,kui sellist võimalust pole siis mõtlen mingi põhjuse välja miks mitte vahekorras olla vms.Mul on üks kindel partner,see ei saa ju olla suguhaigus....aga kas on võimalik seda valgevooluse ``tükistumist`` ära hoida rohtudega,või peaksin pöörduma arsti poole.See tekitab minus suuri komplekse juba.
üks mure on veel,partneriga seksides stimuleerib ta vahekorra ajal mu kliitorit kuid ma ei tunne sellest midagi,justkui tundetu koht....isegi kui ise seda teen ei tunne midagi...ainuke viis kuidas orgasmi saanud olen on veesurve vannis

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan ikka pöörduda naistearsti juurde, teie sõnade järgi see võib olla seenhaigus (piimaseen). Rääkige arstiga oma kliitori tundlikuse kohta, mõnikord juhtub et kliitori peale olemas nahast 'kaputs' mis katab viimast ja see on ju 'tunnetuse põhjust'. Vladimir