Seksuaal tervis 13.03.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tervist, mul on selline probleem, et kui ma olen olnud öösel vahekorras, siis järgmine päev annavad tunda munandid ja on selline rõve valu natuke alakõhus ja kubeme piirkonnas ning see kaob ära mingi 5 tunni jooksul. Milles võib probleem olla?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan tulla vastuvõtule. Tasub läbi viia uuringud ja otsida põhjust. See võib olla mingi põletik sugusüsteemis. Näiteks eesnääre põletik ehk prostatiit. Vladimir