erutuse puudus 28.01.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere. Mul on tekkinud selline probleem. Olen 26-aastane noormees, elan vabaabielus 3 kuud. Paar nädalat tagasi hakkasid seksuaalelus probleeme esineda, nimelt ei teki mul soovi seksida üldse, libido puudub. Potentsiga nagu ei ole probleeme. See on küll ebatavaline minu jaoks, sest seda mul enne ei esinenud. Mõtlesin miks see võis toimuda. Võib olla stressist, aga see stress ei ole praegu suurem kui tavaliselt. Tervisega mingeid muresid ei ole, tegelen spordiga ja toitun tervislikult. Kas te oskate nõu anda milles võiks olla viga ja kuidas seda parandada?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Nähtavasti olete lihtsalt väsinud (sissepinge?). Soovitan teha väike paus seksuaal elus - 7-10 päeva. Reeglina seksuaal iha taastub. Kui mitte, siis tulge meie juurde. Soovin edu, Vladimir