kaob erektsioon 11.02.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere. Selline lugu. Mina olen teiel varem kirjutanud sellest, et mul ei teki soovi seksida. Probleem on tegelikult rohkem selles, et ma erutun, aga erutus kaob sugühte ajal ja suguti ei kõvastu. Emotsionaalselt on kõik korras, erutun, aga seksides kaob ära. Selletõttu tekib probleeme naisega, sest ta ei saa kunagi rahuldatud. Kas on põhjust muretseda ja pöörduda juba seksoloogi poole või äkki saab aidata lihtsamalt?

Tänan

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Arvan et siin olemas rohkem psühholoogilised probleemid. Võib olla teil lihtsalt ei meeldi teie partner? Võite proovida soome tablettid X-POTENTS, 1-2 kuu jooksul. Müügil apteegis ilma retsepti. See on looduslik taime ekstrakt ja väga hästi tooniseerib ja stimileerib seksuaalsus. Vladimir