Suguelu 28.07.21 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Seistes seksides on kõik korras ja pikali heites seljale, kaob erektsoon vaikselt alla. Mõningate käte abiga taastub .

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Võimalik et see on Teie erinevused. Meil on olnud patsiendid kellel erektsioon kaob ära pikali asendis ja eriti pikali seljal. Soovitan otsida (valida) sobiva asendit. See on väga individuaalne
Kui oli pikk ajalise vaheaeg sellest tundlikkus võib ka muuta väiksemaks. Tavaliselt Sildenafil 50 mg toimib hästi, vaid võite proovida 100 mg, jälle olemas erinevused. Võib muidugi proovida teised rohud ka – näiteks Tadalafil (Cialis) 20 mg – vajab retsepti. Vajadusel tulge meestearsti juurde konsultatsioonile