seks 18.01.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Niisiis.Mul oleks selline küsimus ,et kas need tablettid mis meestele mõeldud ,et vahekord kauem kestaks jne.Kas see on nagu ravi vormsi ,et võtan kolm nädalat tablette ja peale seda on kõik ok?! Või on see rohkem selline asi ,mida võetakse ennem vahekorda astumist?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See on pigem viimane variant -s.t. et võetakse ennem vahekorda astumist. Mina soovitan reeglina võtta 2-3 kuu jooksul ennem iga vahekorda. Tavaliselt selle aja jooksul organismis toimuvad muutused (murduvad stereotüübid) ja hiljem kõik läheb paremaks. Aga need tablettid ei ole ainikesed sellest ridast, väga effektiivselt on hingamised ja füüsilised harjumised, mida ma ka soovitan koos tablettidega kasutamiseks. Vladimir