Tere 04.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 24a. naine ja 2 lapse ema. Viimase aasta jooksul on tekkinud selline asi, et ma ei suuda erutuda. Pean ütlema et mees on ka suht laisk ega viitsi mingit eeltööd suurt teha. Temast on jäänud mulje nagu ma peaks kohe valmis olema kui tema seksida tahab. Aga nüüd olen sellest suhtumisest jõudnud siiamaale, et ma ei erutu. Kuigi vahekorda tahaks aga lihtsalt ei lähe tupp märjaks. Olen täitsa mures juba, et kas tõesti olen juba frigiidne? Või on äkki võimalik seda asja muuta? Ootan teie vastust suure huviga. Lisan veel, et viimane laps on 1a. ja annan veel rinda.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Esmaabiks soovitan kasutada nn. lubrikandid - libemise vahendeid ja kindlasti arutada see probleem oma abikaasaga. Tegelikult teie vajate mõlemad seksuoloogi konsultatsiooniks - kindlasti koos minnes. Kui on vaja - soovitan nimeliselt spetsialisti. Soovin edu, Vladimir