Seksuaalprobleemid ja nõustamine 20.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, minul on selline mure, et pidevalt mõtlen seksile. Kuigi endal on olemas elukaaslane ja korralik seksuaalelu, siis pidevalt loen sekskuulutusi ja külastan teenuse pakkujaid. See segab juba minu igapäeva elu ja rahakotile mõjub ka. Sooviksin sellele mitte mõelda ja sellest haigusest vabaneda. Kas oleks võimalik sellele probleemile lahendust leida??

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tulge vastuvõtule, teeme verianalüüsid, kontrollime hormoonide niivoot, pakkume lahendusi. Vladimir