Seks 29.12.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tervist olen 20 aastane noormes ja olen oma tüdrukuga käinud üle 3 aasta. Mure siis selles, et kui seksiks läheb ei saagi nagu seksida kuna juba purskab. Vahest kui tüdrukuga sauna läheme ja tüdruk puudutab mind siis mul juba läheb kõvaks peaks ju juba nagu harjun olema. Üldse mul kõvastub päris tihti võiks natuke tagasihoidlikum olla. Milles võib see tingitud olla.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See probleem nimetatakse - varane või enneaegne seemnepurske. Põhjused - kas teie närvisüsteemi erinevused või haigused, näiteks prostatiit. Parem pöörduda spetsialisti poole, kas androloogi, või seksoloogi juurde. Kui vastunäidised ja põletikud pole, võib kasutada suu kaudu spetsiaalsed tablettid või kohalik tuimestavad vedelikud. Nad mõlemad pidurdavad seemnepurske. Kasutatakse veel erinevad seks.tehnikad ja psühhoteraapia ja hüpnoos.