mehe erektsioon 03.08.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,
olen naine 31, mees 36, üritame peret luua, st suhe kestnud juba aasta, ent voodielu väga alguses.
Oleme seksinud 7 korda. Probleeme on mehe erektsiooniga. Meil pole siiani õnnestunud akadeemiline vahekord: mehe suguti naise vagiinas. Minu jaoks pole see probleemiks, kuna saan rahuldust suuseksist ja mees valdab seda suurepäraselt:). Mees on jõudnud ka ise alati lõpuni, talle meeldib samuti suuseks ja kui ma teda suuga rahuldan, siis tal erektsiooniprobleeme pole, samuti jõuab ta lõpuni, kui ma kätega stimuleerin, või ta ennast minu jalge vastu hõõrub. Ent ma tunnen, et iga kord ta tahaks end ka minu sees mehena tunda... Vähemalt ta üritab seda. Siit ka küsimus: Kas on mingeid nõuandeid, kuidas mina saaks meest aidata (või ongi viga minus?)
Asi selles, et ta ise ju probleemi ei tunnista, st arstilkäik välistatud. Või muretsen ma liialt, sest tegelikult me ju rahuldame teineteist niigi?
Tahaks veel teada, et kas mehe naudingu suurus on seotud erektsiooniga, st kas kõvema peenisega saaks ta suurema naudingu?

Tänud ette.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Kirjutate esimeses lauses, et üritate peret luua. Järeldan sellest, et olete mõelnud ka laste peale.
Kui Teile mõlemale suuseks meeldib ja Te sellest rahuldust saate, siis pole ühelt poolt nagu põhjust muretsemiseks, teisalt - pole suuseksi teel võimalik rasestuda ja lapsi saada. Proovimata jäävad teised võimalused.
Abi puhul algab aga kõik siiski olukorra tunnistamisest.
Oleks vaja teada, kas Teie partneril on erektsiooni probleemid ka enne Teid esinenud või tekkinud alles nüüd; milline on üldine tervislik seisund; kasutatavad ravimid; milline on ta töö iseloom jne.
Tänapäeval on väga efektiivseid erektsiooni parandavaid ravimeid. Ravimeid saab kirjutada aga ainult arst.
Soovitan Teil oma parteriga julgelt olukorda arutada.
Ta võib pöörduda kas minu või meestearsti vastuvõtule. Tulla võite kas koos või eraldi. Meestearst jagab nõu ka selles portaalis.
Tervitades L.Haldre