Pereprobleem 21.02.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Kas eluaastad(mul neid 40)muudavad suhtumist sexi?Probleem selles,etma ei vaja enam seda nii palju kui varem.Mees juba küsib et ega mul kedagi teist pole,varem tegelesime sellega igapäev või ülepäeviti.Nüüd korra või kaks nädalas.Mina otsin aga võimslusi keeldumiseks,peavalu,väsimus,lapsed veel ei maga jne.Ega me omavahelised suhted pole ka 5pluss.Ta on mulle väga palju valetanud,see on tal nagu haigus,ei oska teistmoodi.Esmalt muutus mulle vastumeelseks suudlused,siis ülejäänu.Kas asi on temas või minu vanuses?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
40 aastat pole vanus, mistõttu seksuaalvahekorrast keelduma peaksite. Kirjutate ka ise, et Teie suhted abikaasaga pole kõige paremad ning Teie suhetes on palju valesid. Pigem tasuks seksuaalset jahedust just siit otsida.
Leidke võimalus abikaasaga rääkida ja leida Teiel vastuvõetavaid lahendusi
Tervitades L. Haldre