munandit 03.03.16 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Selline küsimus et, kas on võimalik neid munandeit ravida või ei saa üldse. Kas ma pean selle valuga elu lõpuni elama.
Kui internetist lugeda siis saab ainult operatsiooni teel seda teha või eksin selles.
Jään teie vastust ootama

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere Martin! Momendil mingi operatsioonist ei ole kõnet! Seda kindlasti ei ole vaja! Valu munandikoti piirkonnas on väga lai tema ja mõnikord on raske leida selle põhjust. Praegu käivad uuringud (võetud analüüsid) ja ootame nende tulemused. Kirjutasin teie nimele ühe retsepti, mis võib aidata – võtke sisse üks tablett üks kord päevas peale sööki, vähemalt 60 päeva jooksul! Hiljem nagu nii kohtume ja mõtleme mida veel saab pakkuda!
Tervitades Vladimir!