Hiline seemnepurse 04.11.11 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Palun öelge, kas on olemas sellist meditsiinilist hälvet, nagu hiline seemnepurse? On olemas palju artikleid, mis räägivad enneaegsest seemnepurskest ja erektsioonihäiretest, aga mul mehel on just selline probleem, et ei lähe lahti. Erektsiooniga probleeme ei ole. Suitsetab palju. Kas seda saab kuidagi ravimitega ravida või on see tal mõtlemises kinni?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kahjuks jah, tähendab et olemas nii enneaegne seemnepurse, kui ka hiline. Viimasel palju põhjust. Need võib olla mõlemapoolsed. Meestepoolsed – põletikud, psühholoogiline seis (näiteks krooniline väsimus jne), mõned sissehaigused, ravimite kõrvalmõjud, alkohol ja narkootikumid ja palju muud. Naistepoolsed - puht anatoomilised (lai tupp jne), või ka psühholoogilised (näiteks partneri vale käitumine jne). Ärge unustage et mõlemal sool olemas nn allteadvus, mille rool seksis on ülesuur! Väga tihti just allteadvus vastab selle eest et inimene ei saa orgasmi, eriti naistel! Teile ma soovitan pöörduda meie kliinikusse vastuvõtule, teostame uuringud ja proovime aidata.
Soovin edu Vladimir