Enneaegne ejakulatsioon 26.07.11 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Ma ei tea, kas olen õiges kohas. Selline küsimus enneaegse ejakulatsiooni häirete kohta.
Poolteist aastat tagasi tegin endale ümberlõikuse ja ma ei tea, kas peale seda on tekkinud imelikud häired. Kord kuus magades tekib ootamatult enneagset ejakulatsiooni magades. Mõnikord on õrn kollakas. Vahekorras pole olnud. Ma ise olen täie tervise juures, teen regulaarselt trenni, ei tarbi alkoholi, vist kord poole aasta jooksul, stressi ka pole õieti vms. Tunnen, et elus on kõik hästi. Ma ei tea, millest põhjus, võib-olla väiksena vaatasin liiga palju erootikat jne.
Olen ejakulatsiooni välitimiseks mõnda harjutust ka teinud, mitte miski pole kasu toonud. Kas enneaegse ejakulatsioon välitimiseks on sobilikud tabletid olemas, mida on võimalik apteegist osta? Või pean kohale tulema või kuidas ja palju maksab?

Tänades ette!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Arvan et kord kuus ejakulatsioon magades - see on päris tavaline ja normaalne asi, eriti kui ei toimu regulaarsed vahekorrad. See et sperma on õrn kollakas ei räägi veel millestki. Muidugi olemas ravimeid mis pikkendavad vahekorda. Soovitan tulla konsultatsioonile, vaid sellega kiire ei ole, pange ennast kirja reg. number 5331 8008. Kui see tuleb HK visiit siis läheb maksma ainult 3,20 eur. Teostame sperma analüüsi, võib olla veel mõned uuringud ja otsustame kohal kuidas võib situatsiooni mutta ja aidata. Soovin edu Vladimir Vihljajev