Vahekord ei õnnestu 24.03.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,
olen 20. aastane ja kohe kuidagi ei õnnestu tüdrukuga vahekorda astuda. Enne pole seksuaalvahekorra kogemust olnud. Oleme mitu korda üritanud. Peenis erekteerub ja minu arvates on ta piisavalt kõva, kuid kui proovin tuppe lükata, siis ta ei lähe kuidagi sinna - läheb nagu lõdilt kõrvale. Oleme proovinud ka erinevaid asendeid, aga miski ei õnnestu. Oskate nõu anda? Kas viga on minus ning kas ma peakisn seksuoloogi vastuvõtule minema?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Soovitan kindlasti tulla meie kliinikusse vastuvõtule, räägime pikemalt ja oskan pakkuda lahendusi. Soovin edu Vladimir Vihljajev