eesnäärme põletik 02.03.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere.Käisin teie kliinikus uuringutel ja mul diagnoositi eesnäärme põletik.Kaebusteks oli urineerimishäired,enneaegne seemnepurse ja valud munandites.Arstiks olite teie.Te kirjutasite mulle 20neks päevaks ciprinoli(2korda päevas)ja 60neks päevaks xatralit.Peale ciprinoli 20 päevast kuuri kadusid kõik eelpool mainitud kaebused aga nüüd olen 15 päeva xsatralit võtnud ja kaebused on tagasi.Jälle sama jama enneaegne seemnepurse urineerimishäired jne.
Mis ma nüüd tegema peaks,kas teie juurde uue aja kirja panema või xsatraliga ülejäänud kuuri lõpuni tegema(45 päeva)?
Jään vastust ootama.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kasutage ülejäänud -Xatrali lõpuni ja tulge uuesti vastuvõtule. Kirja panna võite juba praegu. Vladimir