mure mehe pärast 04.02.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere.Olen mures,sest mees oli paar nädalat kaugemal tööl ja seega ilma seksita,aga koju jõudes tal munandid valutasid.Traumat pole.Sperma oli kollane ja peale seda ka valu kadus,kuid paar päeva hiljem oli sperma roosa(nagu verega).Muid kaubusi ta ei kurda.Kas vererõhku ja kolesterooli alandavaid rohtsid tarvitades tohiks rasestuda?(neid tarvitab mees)

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kui ammu ei ole olnud seksi, see võib mõnikord anda valud munandites. Verd spermast - see on võimalik eesnääre põletiku juhul. Kolesterooli ja vererõhu alandavaid rohud ei mõju sperma kvaliteedile ja viljakusele. Üldjuhul soovitan pöörduda meie kliinikusse uurimiseks. Soovin edu Vladimir