erutus 23.09.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 24 aastane naine. Tunnen end halvasti sest tahaksin elada suguelu ja nautida seda. Aga ei erutu eelmängu ajal ega lähe märjaks. Samuti ei paku naudingut vahekord. Ei tunne midagi.
Hakkasin mõned kuud tagasi suhtlema mehega kes väga meeldib, aga olukord on ikka sama.
Kas leidub lahendust?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kahjuks internet-foorumi formadist ei ole võimalik teile vastata, kuna see probleem nõutab pikkaajalise juttut, arutelut ja lahendusi otsinguit. Ma pean teadma: kas on teil üldse seksuaalne kogemust?, kuidas teie üld- ja seksuaalne tervis?, kas proovisite varem masturbeerida?, mis ajast? kas see õnnestus? jne. Siis pakkutakse lahendust, aga viimase kohta ütlen ainult, et kindlasti leiatakse mingi soobiv mõlemale partneerile variandi. Kuna mul endal varsti tuleb pikkaajaline komandeering, soovitan võtta ühendust pr. Ester Väljaots,ga, kes on minu hea kolleg, väga huvitav inimene ja korralik psühholoog-seksuaalnõustaja. Tema tel. number 528 23 15. Võite nimetada et minu poolt. Soovin edu, kõik teil läheb hästi. Vladimir