Mure peenise kujuga 04.07.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline probleem, et nimelt erutudes on mu peenis peaaegu 90 kraadi püsti. See tekitab aga vahekorras olles natukene valu isegi tavalist poosi kasutades. Küsimus olekski siis, et kas on võimalik kuidagi peenist korrigeerida, et ta ikka rohkem nö otse oleks.

Ette tänades.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Parem kui leiate võimalus tulla vastuvõtule, siis räägime konkretsemalt. Hea kui võtate kaasa fotosid - peenis erutudes. Vladimir