kondoom 06.05.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Peale vahekorda kondoomi kontrollides oli see kaetud vedelikuga. Kondoom oli täiesti korras ja terve ja maha ei libisenud. Kas tegemist võis olla naise kehavedelikega mitte spermaga? Asjatult muretseda ei tahaks.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Loodame et kondoom tõiesti oli terve ja oli kaetud tupe eritisega. Täpsemalt ma ei oska vastata. Vladimir