erektsioon 27.04.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere
Mul tekib erektsioon tavaliselt hommikul ärgates,kuid õhtul ei midagi.Ja seemnepurse tekib liiga vara ja mitte kõvastunud olekus.Tegelen füüsilise tööga.Kas selline asi võib olla ületöötamisest?.On sellele mingi ravi.
Olen 50 a,ja elukaaslase ees on natuke piinlik olukord.
Ettetänades Harry.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere Harry! Üks võimalusest et tõiesti üleväsimusest ja ületöötamisest, aga muidugi on olemas teised variantid. Esmaabina pakkun osta aptegia ja kasutada vitamiini kuuri (näiteks Vit E, Zinc, Selen, X-potents, Omega-3 - kõik on käsimüügi preparaatid) ja muidugi korralik puhata. Kui hiljem probleem ikka eksisteerib - parem pöörduda meie juurde. Vladimir