iga hommik kõva 07.04.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 25 aastane.Mul on selline probleem, et iga hommik kui ma ärkan siis mu peenis on kivi kõva isegi kui ma olen eelneval õhtul seksinud. See on kestnud juba paar aastat.
ette tänades, T

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See ei ole mingi patoloogia, vaid teie erinevus. Lihtsalt räägib sellest et teie olete noor ja terve (kuna meestel hommikul meeste hormoonide tase tavaliselt kõrgem). Sellega ei ole vaja migagi ettevõtta. Vladimir