Seksuaalpsühholoogiline probleem 10.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, minu probleem on ebanormaalselt intensiivne ja püsiv sugutung. Kas selle pärssimiseks on mingeid ravimeid? Ma ei saa normaalselt elada, mõtlen kogu aeg vaid ühest asjast. Iga kord kui näen armunud paarikest (ka televisioonis), ahastan. Ma olen kohutavalt õnnetu ja mulle tundub, et hakkab välja kujunema depressioon (kui veel ei ole). Ma ei suuda enam õppida ega töötada, sest kehalise läheduse saavutamine on muutunud kinnisideeks. See probleem tekkis ligikaudu aasta eest (siis hakkasin intensiivselt füüsilist trenni tegema). Samas ei ole õnnestunud leida partnerit normaalseks väljundiks, kuid seda ei pruugi üleüldse juhtuda. Tänan.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Selliseid ravimeid, mis sugutungi vähendavad on olemas. Samas tuleks enne selgusele saada, millisel määral on tegemist ebanormaalse seisundiga (nagu Te kirjas ise väljendasite) ja millest see alguse on saanud.
Enne ravi määramist (kui Te seda vajate) on vajalikud mõningad terviseuuringud.
Kirjutate suurenenud sugutungist, aga kirja toonist jääb mulje, et olete lihtsalt inimene, kes vajab partnerit. Tundub, et tunnete puudust emotsionaalset lähedusest. Olete ilmselt sellele ka ise mõlenud, sest panite oma küsimuse pealkirjaks "seksuaalpsühholoogiline probleem".
Kirja teel napib kahjuks informatsiooni (vanus, sugu, tervislik seisund jne.) Julgustan Teid, et pöörduksite minu vastuvõtule (Elite kliinik, Tartus). Seal saame arutada, millest olukord on tekkinud ja kas vajate ravi või on võimalikud teised lahendusteed.
Tervitades Lemme Haldre

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Erektsiooni probleem

Tere. Vanus 19 ning on tekkinud probleem erektsiooniga, muidu kõik ok ja esineb suvalistel aegadel ja erutuse puhul, ka eelmängu, kuid täpselt vahekorda astumise ajal kaob ära. Varem pole sedasi olnud, ...

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Võib arvata et see on stress. Kui üks kord ebaõnnestus,siis inimene mõtleb ja ootab järgmist ebaõnnestusest. Soovitan tulla meie juurde - pakkume lahendusi. Neid kindlasti olemas. Soovin edu, Vladimir

Loe edasi

probleem

Probleem siis järgmine: erektsioon on lühiaegne, st. vajub ära isegi enne vahekorda astumist ja seemnepurse tuleb kiirelt.

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Tulge vastuvõtule, võtame analüüsid, räägime pikemalt,leiame lahendusi.Kindlasti aitame. Vladimir

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi