liiga kinnine eesnahk? 03.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere! mure selles, et mul on tunne, et mu eesnahk ei tule piisavalt alla. mul on koguaeg selline kahtlus olnud, et ta peaks täitsa peenise pealt ära tulema, aga mul tuleb napilt ja jääb sinna nn seene taha .. aga peaks ju kaugemale tulema? igatahes praegu on mul püsipartner ja sai ikka igapäev tehtud ja tehtud. ja nüüd on ta kuidagi nii valus, et üle ühe korra päevas ei saagi teha, kuna punetab ja eesnahk on natuke valus.
enne ei ole nii valus olnud, kuna pole olnud püsivat seksuaalpartnerit, aga praegu see asi juba häirib mind, kui peale igavahekorda on eesnahk punane ja valulik.
mis variandid mul on? kas seda saab sealt peenise tagant nii öelda vabastada? või mida ma teha saaks?

noormees, 22

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Teil on olemas nn. eesnaha põletik. Kiindlasti tasub minna arstile kiiremas korras, kuna reeglina ise see ei parandatakse. Soovin edu, Vladimir

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Vahekord

Kusiti põletiku ning eesnäärme põletiku puhul, kas ilma kaitsevahendita suguline vahekord on nakkuslik või... ? Kas partnerile mõjuvad need põletikud kuidagi? Või on ohutu, ei nakka nii?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Üldjuhul ei ole nakkuslik, kui eesnäärme põletiku põhjust ei ole suguhaigus. Mina ikka soovitan kaitsta - südame rahumisest, kuna võib olla kinnine ring. See tähendab et üks partner on pidevalt ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi