onaneerimine 01.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere lp. dr. Vihljajev.
Olen 30 aastane mees ja ma pöördun Teie poole suure murega.Ma nimelt onaneerin 3-4 korda päevas.Mõtlen iga minut seksist ja mul on tunne,et hakkan vaikselt sellest juba hulluks minema.Mis teha?Püsisuhet mul ei ole.Maadlen ka sotsiaalfoobiaga ja masendusega.Peenis on mul ka küllaltki suur.Kas see on onaneerimisest?
Palun aidake....

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Vabandage vaikuse eest - olin ärasõitnud. Kui on võimalik - tulge vastuvõtule, kuna tasub teostada mõned uurunguid. Nimeliselt - hormoonide niivo. see verianalüüs vastab mitmetele küsimustele. Peenise suurus ei ole seotud onaneerimisega. Vähemalt niisugused patsiendid minu praktikas on olnud, isegi ei ole harva ja reeglina saanud lahendusi. Soovin edu, Vladimir