Suguelundi korrigeerimine. 29.11.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Soovin sirutada oma suguelundit(on kõver väheke) ja suurenada sugutipea ümbermõõtu.Kas seda saab teha Teie juures?Mis on selle umbkaudne maksumus?Olen 44a.mees.
Kui pikad on järjekorrad?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Meie juures kahjuks mitte. Ma soovitan pöörduda uroloogi juurde, näiteks dr. Siirel,i Mustamäe haiglast. Kui vajalik saatekirja, siis kirjutame ette. Järjekord vastuvõtule temal umbes 3 kuud. Maksumuse kohta ei ütle midagi. Vladimir