seks ja eripärad 11.10.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, olen õnnelikus abielus, meil on lapsed, koduelu korras, aga seksuaalelu nadi...põhjus selles, et mulle ei meeldi mehe riista suhu võtta, ok, teen seda ikka vahel, kuna see talle meeldib ja teen ka nägu juurde, et oh kui mõnus see on, aga see ju puhas pettus, mis mõnu selles on, ei mingit, miks kõik petavad nii???ühiskondlik valetamine? ja pealegi, mees soovib väga, et ma vahel alla neelaks tema seemnepurske...vöäkk, uuhh, seda ma ei tee...see ajab lausa oksele, seksfilme vaadates..ohh issand neid naisi, tõelised näitlejad, no mina ei suuda. Abikaasa saab nagu aru, kui ütlen et ma ei suuda seda teha, aga küsib ikka ja jälle vahest nagu üle seda, kas teie tõesti usute, et see oleks kellegilegi päriselt meeldiv, milleks nii ohverdada ja petta, vöäkk, ma ei suuda...ja teiseks, kaasa soovib vahel ka tagumikku oma riista pista, appii, see ei ole ju areng edasi, pigem haiglaslik...olen andnud järgi ning seda korra teinud,aga... see koht on ikkagi muuks mõeldud...tunnen, et sekselu puhul ei ela ma nagu enam normaalses maailmas...kõik on nagu hulluks läinud, kus pool aeda siis on see õige hullumaja...või ma ise olen kiiksuga, ei saa aru, olen segaduses...õnneks pole ma pika vihaga..aga see ei meeldi mulle, teen küll nöo, et kõik on tore, aga tegelikult...tahan lihtsal viisil oma meest ja olen ka temaga sellest rääkinud...aga vahel ikka...no ikka nii väga soovib ta midagi enamat...kuidas on õigem käituda

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Õigem on temaga ausalt rääkida ja ütelda et need asjad ei ole teie jaoks vastuvõetav, et see kõik teeb teile muretunned, eriti seemnevedeliku neelamine. See mis näidatakse pornofilmides - see on teater, see ei ole tegeveludest. Igal inimesel olemas nn. vastuvõetuse piirid, ja kui midagi ei ole vastuvõetav - üle sellele ei ole vaja ja ei tohi minna. Kui oma vahel on raske need probleemid lahendada - soovitan pöörduda seksuoloogi juurde, näiteks Ester Väljaots´ale. Kui vaja saadan telefooni. Soovin edu, Vladimir.