erektsioon 10.10.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Oleme mehega abielus olnud 15aastat j anüüdon vahelduva eduga meie sekselu läinud väga väheseks. Kas on vüimalik,et mees kes on tarvitanud suures hulgas hormoontablette(avastati 9aastat tagasi kopsusarkoidoos) vähendab seksi vajadust? Ta tarvitas tablette peaaegu terve aasta ja me ei ole olnud ka ennem suured seksiad. Nüüd ütleb mees ,et ta ei tunne mingit vajadust seksi järele. Kas on võimalik ise mingeid toidulisandeid või tablette osta? Kõike head soovides üks abielunaine. Mees on 37aastane.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kahjuks pikkaajline hormonaaltablettide kasutamine tihti pärsib oma suguhormoonide todangut. Sellepärast võib arvata et väike vajadust seksi järele teie abikaasal on just ravipealne kõrvalmõjusi, muidugi organismi üldseisundi nõrgemine ja kronilised haigused ka mõjuvad negatiivselt seksuaal tungile. Parem pöörduda androloogi-seksuoloogi juurde. Võite vabalt (ilma retsepte) osta aptegis X-potens (Tribulus terrestris ekstrakti).Selle võib aidata. Soovin edu, Vladimir.