ei saa orgasmi 19.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

olen 23 aastane noormees, mul on oma tüdruk juba 5 aastat.Probleem on selles et ma ei suuda iga kord orgasmi saada.Saan orgasmi suhteliselt harva.Varem tegelesin masturbeerimisega väga tihti ja nüüd ei suuda seksuaal vahekorras lõpetada.Natuke jääb nagu iga kord puudu, muidu on kõik väga hea.Kui ma olen masturbeerinud ja hiljem samal päeval juhtun seksima siis pole lootustki orgasmi saada.Erektsiooniga probleeme pole, isegi vastupidi.Ootan teie vastust!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kahjuks niimoodi võib olla, et kui inimene palju mastirbeerinud ja sellega on harjunud - teemal tulevad hiljem probleemid naisspartneeriga, kuna viimasel tupp on lai ja ei ole nii tugeva kontakti, kui oma käiega. Reeglina vajalik leida õige asendi, mis omamoodi aitab. Aga mina soovitan ikka astuda vastuvõtule - tasub otsida veel mingi põhjust. Äkki on eesnääre põletiku?